HTTP Test Page
powered by CentOS-WebPanel.com

This page is used to test the proper operation of the HTTP server after it has been installed. If you can read this page it means that the HTTP server installed at this site is working properly.


If you are a member of the general public:

The fact that you are seeing this page indicates that the website you just visited is either experiencing problems or is undergoing routine maintenance.

If you would like to let the administrators of this website know that you've seen this page instead of the page you expected, you should send them e-mail. In general, mail sent to the name "webmaster" and directed to the website's domain should reach the appropriate person.

For example, if you experienced problems while visiting www.example.com, you should send e-mail to "webmaster@example.com".

If you are the website administrator:

You may now add content to the directory /public_html. Note that until you do so, people visiting your website will see this page and not your content. To prevent this page from ever being used, delete index.html in /public_html.

You are free to use the images below on Linux powered HTTP servers. Thanks for using CentOS-WebPanel!

[ Powered by CentOS-WebPanel ]

About CentOS-WebPanel:

The CentOS-WebPanel a control panel for quick and easy manage linux server over web interface. Web Panel uses a variety of repositories to install the latest packages and maintains them updeted.

For information on CentOS-WebPanel please visit the CentOS-WebPanel.com.


Note:

CentOS-WebPanel is Software and it is used to power this website; however, the webserver is owned by the domain owner and not the CentOS-WebPanel.

If you have issues with the content of this site, contact the owner of the domain, not the CentOS-WebPanel.

For example, if this website is www.example.com, you would find the owner of the example.com domain at the following WHOIS server:

http://www.internic.net/whois.html

Düşmanın yapmadığını FETÖ yaptı | En Son Dakika Haberler ve Online Alışveriş Siteleri Bakgor.Net |
Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » Siyaset Haberleri » Düşmanın yapmadığını FETÖ yaptı
dusmanin_yapmadigini_feto_yapti_1468763004_4156.jpg

Düşmanın yapmadığını FETÖ yaptı

Kalkınma Bakanı Elvan, darbe girişimi sırasında havadan bombalanan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne, giriş yaptığı sırada gerçekleştirilen saldırı sonucu eşi ve çocuğuyla birlikte yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu’nu tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE NORMALLEŞECEK

Ziyaretin ardından saldırıya ilişkin değerlendirmede bulunan Bakan Elvan, “Düşmanın yapmadığını FETÖ ve bu ihanet şebekesi gerçekleştirmiştir. Bu bölücü terör örgütünün daha tehlikeli bir terör örgütü olduğunu herkes görmüştür. Artık buna sempati duyan kişilerin biran evvel bu örgütten uzaklaşması gerekir. Türkiye olarak ciddi bir darbe girişimi ile karşı karşıya kaldık. Bu darbe girişimi, Cumhurbaşkanımızın, hükümetimizin ve milletimizin dik duruşu ile bu darbe engellenmiştir. Milletimizin demokrasiye nasıl sahip çıktığını hepimiz gördük. 78 milyon vatandaşımız sabahlara kadar sokaklarda darbeye karşı protesto girişimleri ile tüm dünyaya göstermiştir. Basın dünyasına teşekkür ederim. Bu darbe girişim sürecinde son derece dik bir duruş sergilemiştir. Tüm siyasi partilerimiz bu darbe girişimine karşı dik bir duruş sergilemiştir. Sivil Toplum Kuruluşlarımızın temsilcileri de darbeye karşı dik bir duruş sergilemiştir. Kısa bir süre içerisinde Türkiye normalleşecektir” ifadelerini kullandı.

TBMM’YE DÜZENLENEN SALDIRI

TBMM’ye düzenlenen saldırıda milletvekili olarak yalnızca Türkoğlu’nun yaralandığını kaydeden Elvan, “Milli iradenin TBMM’de olduğunu göstermek amacıyla Sayın Vekilimiz de o sırada meclise geliyordu. Belki 2-3 dakika erken giriş yapsaydı belki vekilimizi göremeyecektik” diye konuştu.

Türkiye’nin normalleşmesine yönelik çalışmaların devam ettiğini sözlerine ekleyen Elvan, açıklamalarına şöyle devam etti:

“Darbe girişiminde bulunan ve suç işleyenler baştan aşağı temizleniyor. Gereği neyse yapılacaktır. Milletimiz müsterih olsunlar. Biz kefenimizi giyerek yola çıktığımızı söylemiştik ve aynı anlayışla yolumuza devam edeceğiz.”

Eşi Betül Türkoğlu ve çocuğu Cennet Bala Türkoğlu ile birlikte TBMM’ye giriş yaptığı sırada gerçekleştirilen saldırıda yaralanan AK Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu ise, tüm Türk milletinin bütün olarak meselesine sahip çıktığını söyledi. Türkoğlu, TBMM’ye düzenlenen ilk saldırıda yaralandığını belirterek olayı şöyle anlattı:

“FETÖ tarafından örgütlenerek TSK içerisinde konuşlanmış olan bir takım hainler, milli iradeye karşı bir başkaldırı harekatı yaptılar ama derslerini aldılar. TBMM’de milli iradenin temsilcisi olarak çalışmalara devam etmek üzere TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın daveti üzerine oraya gittik. Daha Meclis’e girişte ilk bombalama sırasında eşim ve kızım da yanımdaydı. Böyle bir talihsiz olayla karşılaştık. Hem bombaladılar hem de taradılar. O sırada yaralandık. Şehitte olabilirdik. Canımız vatanımıza feda olsun. Millet varsa biz varız.”

KAYNAK : http://www.haber7.com/ic-politika/haber/2049943-dusmanin-yapmadigini-feto-yapti?wr=1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*