HTTP Test Page
powered by CentOS-WebPanel.com

This page is used to test the proper operation of the HTTP server after it has been installed. If you can read this page it means that the HTTP server installed at this site is working properly.


If you are a member of the general public:

The fact that you are seeing this page indicates that the website you just visited is either experiencing problems or is undergoing routine maintenance.

If you would like to let the administrators of this website know that you've seen this page instead of the page you expected, you should send them e-mail. In general, mail sent to the name "webmaster" and directed to the website's domain should reach the appropriate person.

For example, if you experienced problems while visiting www.example.com, you should send e-mail to "webmaster@example.com".

If you are the website administrator:

You may now add content to the directory /public_html. Note that until you do so, people visiting your website will see this page and not your content. To prevent this page from ever being used, delete index.html in /public_html.

You are free to use the images below on Linux powered HTTP servers. Thanks for using CentOS-WebPanel!

[ Powered by CentOS-WebPanel ]

About CentOS-WebPanel:

The CentOS-WebPanel a control panel for quick and easy manage linux server over web interface. Web Panel uses a variety of repositories to install the latest packages and maintains them updeted.

For information on CentOS-WebPanel please visit the CentOS-WebPanel.com.


Note:

CentOS-WebPanel is Software and it is used to power this website; however, the webserver is owned by the domain owner and not the CentOS-WebPanel.

If you have issues with the content of this site, contact the owner of the domain, not the CentOS-WebPanel.

For example, if this website is www.example.com, you would find the owner of the example.com domain at the following WHOIS server:

http://www.internic.net/whois.html

Fiat Egea Hatchback Birmot’ta satışta! | En Son Dakika Haberler ve Online Alışveriş Siteleri Bakgor.Net |
Son Haberler
Anasayfa » ŞANLIURFA » ikinci El İlanlar » Fiat Egea Hatchback Birmot’ta satışta!
i.milliyet.com.tr-.-YeniAnaResim-.-2016-.-06-.-09-.-fiat-egea-hatchback-birmot-ta-satista--7168579.Jpeg.jpg

Fiat Egea Hatchback Birmot’ta satışta!

Fiat’ın yeni kompakt sedanı Egea Şimdi Hatchback seçenekleri sportif tarzı ile satışa sunuldu. İşte Fiat Egea Hatchback özellikleri motor seçenekleri ve fiyat seçenekleri hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde…
 

FIAT EGEA HATCHBACK SATIŞA SUNULDU!

1.4 litre 95 HP benzinli,  1.4 litre T-jet 120 HP benzinli, 1.3 litre 95 HP ve 1.6 litre 120 HP Multijet motor seçenekleriyle piyasaya sürülen Fiat Egea Hatchback’lerin başlangıç fiyatı  53 bin 900 TL olarak belirlendi.                

Fiat Egea Hatchback, sınıfının ilk ve tek ileri sürücü destek  sistemlerine sahip otomobili olarak öne çıkıyor. Üstün teknolojik donanımlarla üretilen Fiat Egea Hatchback, 200 kilometre hıza kadar kaza riskini tespit ederek  otomatik fren yapan Çarpışma Önleme Sistemi ve öndeki araç ile arasındaki  mesafeyi koruyan “Adaptif Hız Sabitleme Sistemi” gibi üstün güvenlik  teknolojilerini sınıfında ilk kez standart donanımlar olarak sunuyor.                

Otomobil dinamik tasarımı ve segmentindeki en geniş iç hacmiyle de  dikkati çekiyor. Fiat Egea Hatchback, 5 kişilik geniş yaşam alanı ve arka koltuk  diz mesafesi ile sadece sürücüsü için değil, tüm yolcuları için konfor ve  ferahlık vaat ediyor.                

Uconnect multimedya sisteminin 7 inç boyutundaki HD tablet ekranında  sunulan geri görüş kamerası sayesinde tüm park manevraları kolay ve güvenle  yapılabiliyor. 

Sahip olduğu 12 litrelik kabin içi saklama alanı ve kolay  erişilebilen kumanda sistemi sayesinde konfor ve kullanışlılık bir arada  yaşanıyor.             
 

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/fiat-egea-hatchback-birmot-ta-otomobil-2259851/

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*