HTTP Test Page
powered by CentOS-WebPanel.com

This page is used to test the proper operation of the HTTP server after it has been installed. If you can read this page it means that the HTTP server installed at this site is working properly.


If you are a member of the general public:

The fact that you are seeing this page indicates that the website you just visited is either experiencing problems or is undergoing routine maintenance.

If you would like to let the administrators of this website know that you've seen this page instead of the page you expected, you should send them e-mail. In general, mail sent to the name "webmaster" and directed to the website's domain should reach the appropriate person.

For example, if you experienced problems while visiting www.example.com, you should send e-mail to "webmaster@example.com".

If you are the website administrator:

You may now add content to the directory /public_html. Note that until you do so, people visiting your website will see this page and not your content. To prevent this page from ever being used, delete index.html in /public_html.

You are free to use the images below on Linux powered HTTP servers. Thanks for using CentOS-WebPanel!

[ Powered by CentOS-WebPanel ]

About CentOS-WebPanel:

The CentOS-WebPanel a control panel for quick and easy manage linux server over web interface. Web Panel uses a variety of repositories to install the latest packages and maintains them updeted.

For information on CentOS-WebPanel please visit the CentOS-WebPanel.com.


Note:

CentOS-WebPanel is Software and it is used to power this website; however, the webserver is owned by the domain owner and not the CentOS-WebPanel.

If you have issues with the content of this site, contact the owner of the domain, not the CentOS-WebPanel.

For example, if this website is www.example.com, you would find the owner of the example.com domain at the following WHOIS server:

http://www.internic.net/whois.html

HABERE GİDEN MUHABİR ŞOKE OLDU ! | En Son Dakika Haberler ve Online Alışveriş Siteleri Bakgor.Net |
Son Haberler
Anasayfa » ŞANLIURFA » HABERE GİDEN MUHABİR ŞOKE OLDU !
2299873.jpg

HABERE GİDEN MUHABİR ŞOKE OLDU !

Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde iki kişinin bıçaklandığını duyup haber yapmaya giden muhabir, çekim yaparken yerde kanlar içinde yatan iki kişinin yeğenleri olduğunu görünce şok oldu. Ambulansla hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan yaralıların sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

MUHABİRİN YEĞENLERİ ÇIKTI

Edinilen bilgiye göre, Şanlıurfa’nın Viranşehir ilçesinde çalıştığı öğretmenevinden evlere yemek servisi yapan İbrahim Zencirci (17) ve Ramazan nedeniyle ona yardım eden kuzeni Velat Zencirci (18), önlerini kesen Doğan Y. isimli şahıs ve isimleri öğrenilemeyen 2 arkadaşı tarafından bıçaklandı.

İki kişinin bıçaklandığını duyan İhlas Haber Ajansı (İHA) Viranşehir Muhabiri Enver Zencirci, hızla olay yerine gitti. Bir süre kamerayla yaralıları çeken muhabir, yaralılara yakından baktığında ağabeyinin çocukları olduğunu fark edince şok oldu. Kamerayla çekim yapmayı bırakan muhabir, bir yandan cep telefonuyla çekim yapmaya devam ederken diğer yandan da ambulans gelmesi için yoğun çaba sarf etti. Olay yerine yakın bir sağlık merkezine götürülen yaralılar, durumlarının ağır olması nedeniyle ambulanslarla Şanlıurfa merkezde bulunan Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ve Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan yaralıların hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.

ÖNLERİNİ KESİP BIÇAKLADILAR

İbrahim Zencirci’nin ailesine katkı sağlamak amacıyla, vatandaşların Viranşehir Öğretmenevinden istediği yemek siparişlerini motosikletle evlerine götürdüğü ve kuzeni Velat Zencirci’nin de Ramazan ayı olması nedeniyle bazen kuzenine yardım etmeye gittiği öğrenildi. İki kuzenin o gece yine birlikte evlere sipariş götürdükleri ve tanımadıkları Doğan Y. ve yanındaki iki arkadaşı tarafından önlerinin kesildiği, daha sonra ise bıçaklandıkları ifade edildi.

BİR SAAT ÖNCE DE BAŞKA BİR GENCİN YOLUNU KESİP DARP ETMİŞLER

Doğan Y. ve yanındaki iki arkadaşının olaydan yaklaşık bir saat önce yine o bölgeye yakın bir yerde Murat isimli başka bir gencin önünü kestikleri ve darp ettikleri öğrenildi. Darp edilen gencin karakola gidip şikayetçi olduğu sırada Doğan Y. ve arkadaşlarının bu sefer de İbrahim ve Velat Zencirci’nin önlerini kesip bıçakladıkları belirtildi.

CANIM İSTEDİ YAPTIM

Olay sonrası Doğan Y. gözaltına alınırken isimleri öğrenilen iki arkadaşı ise kaçtı. Polis diğer zanlıları yakalamak için çalışma başlatırken Doğan Y.’nin karakoldaki yazılı ifadesinde “Canım istedi yaptım, cezama razıyım” dediği iddia edildi.

İHA

KAYNAK : http://www.haber3.com/habere-giden-muhabir-soke-oldu-3974793h.htm

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*