Son Haberler
Anasayfa » ŞANLIURFA » ikinci El İlanlar » Ramazan Bayramı’nda araçsız kalmayın, ucuz araç kiralama fırsatları bitiyor
i.milliyet.com.tr-.-YeniAnaResim-.-2016-.-06-.-21-.-ramazan-bayrami-nda-aracsiz-kalmayin-ucuz-arac-kiralama-firsatlari-bitiyor-7227394.Jpeg.jpg

Ramazan Bayramı’nda araçsız kalmayın, ucuz araç kiralama fırsatları bitiyor

Bayram tatilini Ege’de, Güney’de veya memlekette geçirmek isteyenler kiralık araç bulmak için acele edin. Rent a car firmalarının hepsinin bayram fiyatlarını Tasit.com’da inceleyerek, en iyi fiyattan en kolay yolla araç kiralayabilirsiniz.

Bayram için kiralık araçlar hızlı tükeniyor

4 Temmuz 2016 Pazartesi günü Arifesi olacak Ramazan Bayramı, 7 Temmuz Perşembe günü sona eriyor. Çoğu kişi gibi siz de bir günlük izin kullanarak bayram tatilini 9 güne çıkardıysanız kiralık arabalar tükenmeden ve fiyatlar hala uygunken rezervasyonlarınızı yapın.Kiralık araçlar bayram yoğunluğunda hızla tükendiğinden çoğu rent a car firmasının bayram için kiralanacak arabası kalmayacak. 

Tasit.com’da 75 TL’den başlayan fiyatlarla bayram için araç kiralama yapabilirsiniz. En ekonomik fiyatla kiralama yapmak için hemen kiralık araç durum ve fiyatlarını karşılaştırın ve kolayca kiralayın.

Arife günü İstanbul’dan araç kiralama 75 TL’den başlıyor

İstanbul’dan yapacağınız araç kiralamaları 30 Haziran tarihinden başlayarak yaparsanız, rent a car firmalarının 75TL’nin altına bile düşebilen Haziran ayı fiyatlarından da yararlanabilirsiniz. Bu hafta sonuna yaklaşırken bayram için kiralık araç fiyatlarında da %15 civarında artış olabilir ve yoğun kiralama dönemi nedeniyle üst sınıf ve yüksek fiyatlı araçlar kalabilir. O yüzden eğer bayramda araç kiralayacaksanız acele edin.

Tek tek dolaşmayın, Tasit.com’dan kiralayın

Her ay 10.000’lerce kişi Tasit.com’dan araç kiralıyor. Kiralama firmalarının tüm kampanyalı kiralık araç fiyatlarını Tasit.com’dan kolayca kontrol edebilirsiniz. Tek tek kiralama firmalarını dolaşmak yerine tek bir sayfadan en hesaplı kiralık arabayı bulmanız mümkün. Aradığınız en ucuz kiralık araba Tasit.com araç kiralama sayfalarında.

Tüm markaların kiralık araba fiyatlarını görün, kolayca kiralayın

Kiralama yaparken araç kiralama firmasının güvenilirliği ile ilgili tereddütleri ortadan kaldırdıklarını söyleyen Tasit.com kurucusu Birol Kabakoğlu, tamamen şeffaf ve güvenilir bir araç kiralama deneyimi sunduklarını vurguladı. “Ucuz kiralık araba bulmak zahmetli bir iş olmamalı. Türkiye’de ve dünyadaki işbirliklerimizle güvenilir araç kiralama firmalarının her dönem ve lokasyon için fiyatlarını kıyaslama imkanı sunuyoruz. Kiralık araçlarda rent a car firmalarının en iyi fiyatlarını bir arada görebildiğinizde de en sağlıklı ve en ekonomik kararı vermek çok kolaylaşıyor. Bayram için rezervasyon yoğunluğumuz başladı, kiralık araba bulmanın en zor olduğu dönemlerde bile Tasit.com’da mutlaka bir araç bulabilirsiniz. “ diyen Kabakoğlu,  Ramazan Bayramı’nda uygun fiyatla araç kiralama yapmak isteyenlerin acele etmesi gerektiğini vurguladı.

 

KAYNAK : http://www.milliyet.com.tr/ramazan-bayrami-nda-aracsiz-otomobil-2266227/

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*