Son Haberler
Anasayfa » HABERLER » Kültür & Turizm » Türk Bayrağı önünde Scorpions konseri İstanbulluları coşturdu!
scorpions_turk_bayragi_onunde_istanbullulari_costurdu_1468390970_8767.jpg

Türk Bayrağı önünde Scorpions konseri İstanbulluları coşturdu!

Rock müziğin öncülerinden dünyaca ünlü Alman Rock müzik grubu Scorpions dün gece İstanbulluların karşısında idi. Küçükçiftlik Park’ta sevenleri ile buluşan Scorpions rock grubu adeta konser alanını coşturdu. En nihayetinde Alman rock grubu Scorpions, “50. Yıl Festivali” kapsamında İstanbul’da Türk Bayrağı önünde sahne aldı. İşte Scorpions’un o müthiş konseri ile ilgili tüm detayları haber7.com‘da bulabilirsiniz..

KüçükÇiftlik Park’taki konserde Scorpions, sahneye yansıtılan dev Türk bayrağı önünde performans sergiledi.

Grup, “Still Loving You”, “Wind of Change”, “Rock You Like a Hurricane”, “Send Me an Angel”, “No One Like You”, “Always Somewhere” gibi sevilen parçalarını seslendirdi.

Scorpions’un vokalisti, birçok şarkısının yazarı ve bestecisi Klaus Meine, yeniden İstanbul’da sahne almaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Konserde, Şebnem Ferah da “Sil Baştan”, “Birileri Var”, “Ya Hep Ya Hiç”, “Mayın Tarlası”, “Bu Aşk Fazla Sana” gibi eserleriyle dinleyicilerin karşısına çıktı.

Rock tarihinin gelmiş geçmiş en büyük topluluklarından biri olarak değerlendirilen Scorpions, 1965’te gitarist Rudolf Schenker tarafından Almanya’nın Hanover şehrinde kuruldu. Grup, “tüm zamanların en çok satanları” listesinde bulunuyor. 

KAYNAK : http://www.haber7.com/muzik/haber/2041762-turk-bayragi-onunde-scorpions-konseri-istanbullulari-costurdu?wr=1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*